facebook  google  instagram logo  twiter  youtube  kozjolet345

calculator 385506 1920

A ZALAERDŐ Zrt. (székhelye: Nagykanizsa, Múzeum tér 6.) pénzügyi munkatársat keres.

Feladatok:

  • Szállítói számlák ellenőrzése adózási szempontból
  • Adófolyószámlák egyeztetése
  • Adóbevallások összeállítása
  • Kimenő számlák elkészítése
  • Kimutatások készítése
  • Egyéb pénzügyi és adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú gazdasági végzettség
  • Magas fokú együttműködési készség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Adózási területen szerzett gyakorlat
  • MS Office (excel) magabiztos, felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Adótanácsadói végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Libra 3S ügyviteli program ismerete

Szükséges tapasztalat:

  • 2 év adózási és/vagy pénzügyi tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye: Nagykanizsa, Múzeum tér 6.

Pályázatok beérkezési határideje: 2018. július 27.

Kapcsolat - Zalaerdő Erdészeti Zártkörűen Működő Részvénytársaság

cim f H-8800 Nagykanizsa, Múzeum tér 6.
tel f +36-93/500-200
mobil +36-30/474-2115
fax f +36-93/500-250
mail fzalaerdo@zalaerdo.hu

Partnerek

foldmuv.miniszterium 3         OEE logo1   KANIZSATV      filmtar   filmtar 2   zt    erdomezo           vadaszkamara1  amierdonk