facebook  google  instagram logo  twiter  youtube  kozjolet345

There is no translation available.

programming 1857236

A Zalaerdő Zrt. gazdasági informatikus munkatársat keres.

Feladatok:

  • A ZALAERDŐ Zrt. ügyviteli és szakmai informatikai rendszereinek üzemeltetése, támogatása.
  • Hálózati infrastruktúra karbantartása és fejlesztése.
  • Rendszer/alkalmazás-fejlesztés tervezése, fejlesztése, koordinálása, dokumentálása.
  • Számítógépes hálózatok, számítógépes környezetek karbantartása és felügyelete, a számítógépes hardvert, rendszerszoftvert, alkalmazásszoftvert és valamennyi konfigurációt beleértve.
  • Adatbázis-architektúrák, adatstruktúrák tervezése és fejlesztése, a már meglévő adatbázisok karbantartása, üzemeltetése.
  • Hatékony problémamegoldás és fejlesztési javaslatok

Alkalmazási feltételek:

  • informatikai területen szerzett, legalább főiskolai szintű felsőfokú végzettség,
  • Firebird, MSSQL ismeretek,
  • programozás .NET / C# alapokon,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • angol nyelvtudás,

Előnyök:

  • több éves szakmai tapasztalat,
  • LIBRA3S üzemeltetési tapasztalatok,
  • .NET / C# / szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • pénzügyi- számviteli ismeretek

Jelentkezésében az elvárt bruttó bér megjelölését kérjük!

Contacts - Zalaerdő Forestry Private Limited Company

cim f H-8800 Nagykanizsa, Múzeum tér 6.
tel f +36-93/500-200
mobil +36-30/474-2115
fax f +36-93/500-250
mail fzalaerdo@zalaerdo.hu

Partners

foldmuv.miniszterium 3         OEE logo1   KANIZSATV      filmtar   filmtar 2   zt    erdomezo           vadaszkamara1  amierdonk